Naturalnie i skutecznie na hemoroidy i żylaki!

Najlepszy na hemoroidy!

Pierwsze efekty już po pierwszym tygodniu stosowania Varosin Forte Max! Nie zwlekaj i pozbądź się ekspresowo uporczywych hemoroidów!

SZYBKIE DZIAŁANIE

100% SKUTECZNOŚCI

SKŁAD 100% Z NATURY

Varosin Forte Max to niezwykle skuteczne rozwiązanie, polecane przez proktologów w celu eradykacji objawów oraz początkowych stanów żylaków odbytu.

Co to są hemoroidy?

Choroba hemoroidalna to potwierdzony statystykami, powszechny problem w społeczeństwie, dotykający nawet co drugiego Polaka. Hemoroidy, czyli guzki krwawnicze, to struktury odbytu odpowiedzialne za uszczelnianie odbytu i kontrolowanie funkcji wypróżniania.

Powstawanie choroby

Niestety na skutek uwarunkowań genetycznych, a także mało aktywnego, czy niehigienicznego trybu życia, dochodzi do rozciągania struktur odbytu i nadmiernego wypełniania się guzków krwią. Wówczas hemoroidy nie mogą funkcjonować sprawnie, co utrudnia codzienną toaletę, a także przysparza kłopotów w ciągu całego dnia.

Objawy

Najbardziej powszechne objawy to swędzenie odbytu, ból, pieczenie, czy uczucie niepełnego wypróżnienia. Na skutek uszkadzania struktur hemoroidów, tracą one swoją pierwotną formę i ulegają powiększeniu. Na pewnym etapie, dochodzi nawet do tak zwanego wypadania hemoroidów, które z trudnością wracają na swoje miejsce, bądź pozostają w niewłaściwej pozycji.

Konieczność działania

Niestety, jeżeli na początkowym etapie nie zaczniemy działać, hemoroidy mogą przekształcić się w stan zapalny i powstawanie wymienionych wyżej problemów, w tym szczelin odbytu, których leczenie polega już tylko na operacyjnym usunięciu hemoroidów.

Varosin Forte Max jako skuteczne rozwiązanie na hemoroidy

Varosin Forte Max powstał właśnie w tym celu, aby zwalczać objawy i stany żylaków odbytu od samego początku, pozwalając na uniknięcie przykrych konsekwencji w późniejszym czasie. W pełni naturalny skład gwarantuje bezpieczeństwo, a także naukowe potwierdzenie niezwykłej skuteczności zachwalanej przez szerokie grono konsumentów i proktologów.

Czy problem hemoroidów dotyczy Ciebie?

UPORCZYWE SWĘDZENIE, PIECZENIE, BÓL

Jeżeli każdego dnia bądź coraz częściej dokucza Ci uporczywe swędzenie i bóle w okolicy odbytu, powinieneś być świadomy, że mogą być to pierwsze objawy żylaków odbytu. Już na tym etapie zaleca się niezwłoczną wizytę u doświadczonego proktologa, który pokieruje leczeniem przeciwko postępowaniu choroby. Istotne jest także rozpoczęcie stosowania preparatów regeneracyjnych i zapobiegawczych rozwojowi hemoroidów, takich jak Varosin Forte Max. Dzięki temu zwiększasz swoją szansę na uniknięcie zabiegów operacyjnych i dalszych nieprzyjemnych objawów bólowych.

TRUDNOŚĆI Z WYPRÓŻNIANIEM

Jeżeli wizyty w łazience stają się coraz bardziej uciążliwe, a oddanie stolca przysparza Ci coraz więcej problemów, w dodatku pozostawiając uczucie niepełnego wypróżnienia, najprawdopodobniej jest to oznaką problemów z żylakami odbytu. Jeżeli cierpisz na silne biegunki bądź zaparcia, nie powinieneś zwlekać z rozpoczęciem kuracji specjalistycznym preparatem jak Varosin Forte Max, a także z wizytą u doświadczonego proktologa. Problemy z wypróżnianiem w formie zaparć i biegunek, mogą dodatkowo obciążać hemoroidy, powodując ich podrażnianie i pogorszenie ich stanu.

KONIECZNOŚĆ STOSOWANIA LEKÓW

Jeżeli towarzyszący ból, czy pieczenie zmusza Cię do regularnego stosowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych doustnych, lub doodbytniczych, najprawdopodobniej zostałeś już zakwalifikowany przez proktologa do grona osób dotkniętych tym schorzeniem. Varosin Forte Max przeznaczony jest także do regularnego stosowania wspomagającego w leczeniu wskazanymi przez lekarza medykamentami, dzięki czemu możesz stosować go codziennie, licząc na szybszą regenerację i powrót do zdrowia.

Jak wyglądają hemoroidy i w czym tkwi problem?

W środowisku medycznym wyróżnia się struktury wewnętrzne i zewnętrzne hemoroidów. O ile zewnętrzne mogą powodować równie uporczywe objawy, to mimo wszystko najbardziej dokuczliwe i uporczywe są te znajdujące się we wnętrzu kanału odbytu. Varosin Forte Max wykazuje się działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym na hemoroidy, ale i regeneracyjnym.

Na skutek rozwoju choroby hemoroidalnej guzki krwawnicze wypełniają się krwią i nie są z niej opróżniane, tworząc struktury widoczne na ilustracji z boku. Do pewnego czasu objawy mogą być łagodne, lecz wraz z postępowaniem schorzenia dochodzi do powiększania się hemoroidów i narastania objawów. Varosin Forte Max zapobiega postępowaniu choroby i przyczynia się do przywrócenia prawidłowej struktury hemoroidów samoczynnie bądź w połączeniu z medykamentami przepisanymi przez lekarza proktologa.

Nieleczone hemoroidy mogą prowadzić do powstawania krwawień, wypadania guzków krwawniczych, a nawet powstawania szczelin odbytu. Im dłużej ignorowany jest problem, tym szybciej następuje pogorszenie stanu hemoroidów, a objawy narastają. Wraz z nimi tym bardziej zwiększa się ryzyko konieczności leczenia operacyjnego. Stosując Varosin Forte Max, aktywnie zapobiegasz powstawaniu poważnych stanów żylaków odbytu i przyspieszasz regenerację hemoroidów.

Niezwykle szybkie działanie

Już po kilkunastu dniach od rozpoczęcia stosowania Varosin Forte Max zauważysz pierwsze efekty działania preparatu i nareszcie odetchniesz z ulgą.

Składniki 100% z natury

W składzie preparatu Varosin Forte Max zawarto jedynie najwyższej jakości składniki certyfikowanego pochodzenia naturalnego. Nie znajdziesz w nim żadnych sztucznych dodatków.

Pełna satysfakcja konsumentów

Konsumenci dokonujący zakupu Varosin Forte Max cieszą się niezwykłą skutecznością działania preparatu i zachwalają jego działanie.

60% rabatu

dla członków klubu zakupowego

119 zł

79 zł

Pełna skuteczność tylko z natury!

Aesculus Hippocastanum

Wyciąg z kasztanowca

Glinko Biloba

Miłorząb japoński

Mentol

Mięta

Plantago Lanceolata

Babka lancetowata

Pełna skuteczność tylko z natury!

Aesculus Hippocastanum

Wyciąg z kasztanowca pospolitego

Glinko Biloba

Wyciąg z miłorzębu dwuklapowego

Mentol

Wyciąg z mięty

Plantago Lanceolata

Wyciąg z babki lancetowatej

Siła naturalnych składników!

Aesculus Hippocastanum (Wyciąg z kasztanowca pospolitego)

Wyciąg z kasztanowca pozwala na regenerację, uszczelnianie i wzmacnianie naczyń krwionośnych odbytu. Wykazuje działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne. Zwiększa wytrzymałość naczyń krwionośnych i zapobiega ich deformacji oraz powstawania żylaków odbytu.

Glinko Biloba (Wyciąg z miłorzębu dwuklapowego)

Miłorząb japoński wykazuje działanie obniżające ciśnienie krwi i zmniejszające ból i inne objawy towarzyszące hemoroidom.

Mentol (Wyciąg z mięty)

Mięta poprawia szczelność ścian żylnych odbytu. Stanowi również cenne źródło hesperydyny, która niezbędna jest do produkcji kolagenu wzmacniającego naczynia krwionośne

Plantago Lanceolata (Wyciąg z babki lancetowatej)

Babka lancetowata działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i regeneracyjnie. Pomaga uszczelniać naczynia krwionośne, hamuje krwawienia i regeneruje pojawiające się często przy hemoroidach rany

Niezwykle skuteczna terapia hemoroidów!

KROK 1

Nanoś i starannie rozsmaruj cienką warstwę preparatu zewnętrznie lub doodbytniczo. Na tym etapie bardzo ważne jest zachowanie higieny rąk i odbytu. Nanoszenie preparatu najlepiej wskazane jest po wypróżnieniu i obmyciu okolic odbytu.

KROK 2

Powtarzaj procedurę nakładania maści każdego dnia rano i wieczorem w celu zapewnienia długotrwałego działania preparatu. Unikalna formuła Varosin Forte Max działa bowiem przez cały czas od naniesienia preparatu.

KROK 3

Staraj się unikać długotrwałego siedzącego trybu życia. Długotrwały nacisk na struktury odbytu w trakcie zmagania z chorobą hemoroidalną jest jednym z czynników utrudniających regenerację i wydłużających proces leczenia.

KROK 4

Pierwszych efektów działania możesz spodziewać się już po kilkunastu dniach od rozpoczęcia stosowania Varosin Forte Max. Stosuj preparat przez 2-3 miesiące w celu osiągnięcia pełnej regeneracji i powrotu do zdrowia.

Nie zwlekaj z podejmowaniem działania przeciwko hemoroidom!

Im dłuższy czas zwlekania z podjęciem konkretnego działania przeciwko hemoroidom, tym większych konsekwencji dla zdrowia i stanów żylaków odbytu należy się spodziewać. Działanie powinno rozpoczynać się już w momencie pojawiania się pierwszych objawów. Jeżeli zatem doświadczasz bólu w okolicach odbytu, świądu, nieprzyjemnego pieczenia, czy zauważasz drobne krwawienia, nie zwlekaj z rozpoczęciem stosowania specyfiku Varosin Forte Max oraz następnie z wizytą u proktologa!

Nie wstydź się swojego problemu!

Wiele osób rezygnuje z wizyt u lekarza i zakupu preparatów z obaw przed przyznaniem się do posiadanych hemoroidów. Czas najwyższy powiedzieć stop takim obawom i podjąć konkretne kroki przeciwko żylakom odbytu!

Nie zwlekaj i wypróbuj Varosin Forte Max

Varosin Forte Max to niezwykle kompleksowa, skuteczna i prosta forma profilaktyki i czynnego przeciwdziałania powstawania i rozwoju choroby hemoroidalnej dostępna od ręki.

Poznaj opinie zadowolonych pacjentów!

Z początku ignorowałem problem i nie przywiązywałem do niego uwagi. Przyzwyczaiłem się do pojawiających się co jakiś czas objawów i uznałem to za normalność. Niestety moja ignorancja spowodowało powstanie takiego stanu zapalnego, że ból był nie do wytrzymania. Na szczęście udało mi się pozbyć problemu bez zabiegu operacyjnego. Do pełnej regeneracji udało mi się dojść, stosując właśnie Varosin Forte Max. Działał bardzo łagodząco i niezwykle skutecznie, polecam!

Adam, 42 lata

Byłam w ciąży 3-krotnie. Objawy i lekkie struktury żylaków kończyn dolnych dokuczały mi już pod koniec pierwszej. Dowiedziałam się, że w trakcie ciąży to częsta komplikacja, więc lekarz przepisywał mi specjalne maści i tabletki. Niestety nie spodziewałam się, że problem nawróci w formie hemoroidów. Ból był naprawdę okropny i uporczywy. Obawiałam się, że to coś naprawdę poważnego. Wykonałam nawet częściową kolonoskopię, z której na szczęście wyszło tylko tyle, że musiałam stosować przepisane przez lekarza preparaty, w tym Varosin Forte Max, który u mnie również bardzo skutecznie przyczynił się do wyleczenia hemoroidów.

Maria, 39 lat

Jestem już stary, ale hemoroidów się nie spodziewałem. Od dziecka byłem bardzo aktywny i stosowałem wszystkie wskazówki dla zdrowego stylu życia. Jako nieliczny z mojej rodziny nie mam żadnych problemów z układem krążenia, czy żadnych innych schorzeń. Niestety hemoroidy pojawiły się nie wiadomo skąd. Powiedziałem swojemu synowi o sytuacji, a kilka dni później przywiózł mi właśnie Varosin Forte Max. Stosowałem przez 2 miesiące i problem zniknął. Bardzo się cieszę, bo najwidoczniej był to jedynie stan początkowy. Preparat zadziałał bardzo skutecznie.

Piotr, 59 lat

Studia, praca, złe żywienie. Niestety prowadzę bardzo niezdrowy tryb życia i tego żałuję. Na skutek takiego trybu, mało zdrowego żywienia, bo na to również nie ma czasu, narobiłam sobie problemów z hemoroidami. Ktoś polecił mi maść Varosin Forte Max i zdecydowałam się spróbować. To była najszybsza opcja, a objawy stawały się coraz silniejsze. Mimo wszystko bardzo się cieszę, że się zgodziłam, bo objawy swędzenia i pieczenia zniknęły już po kilku dniach. Stosowałam preparat przez 3 miesiące i od tamtej pory nie mam żadnych nawrotów. Polecam, naprawdę doskonały preparat!

Karolina, 28 lat

Wylecz swoje hemoroidy i ciesz się życiem bez bólu!

Varosin Forte Max powstał właśnie po to, aby rozwiązać niezwykle powszechny problem hemoroidów, który niestety dotyka coraz większego grona osób. Dzięki niezwykle skutecznemu składowi preparat działa kompleksowo na początkowe stany hemoroidów, jak i bardziej zaawansowane stany żylaków odbytu. Dodatkową zaletą preparatu jest łatwość użycia, a także komfort przy jego stosowaniu. Krem Varosin Forte Max ma przyjemną dla skóry konsystencję i nie powoduje podrażnień.

Nie zwlekaj dłużej i nie odbieraj sobie szczęśliwych dni, wolnych od bólu i dyskomfortu z powodu hemoroidów. Wystarczy, że zamówisz Varosin Forte Max w promocyjnej cenie i niemal natychmiast uwolnisz się od problemu!

Zaufały nam tysiące konsumentów, teraz czas na Ciebie!

60% rabatu

dla członków klubu zakupowego

Oryginalna cena:

119 zł

79 zł

!SPIESZ SIĘ! PROMOCJA DO
05-21-2024